99-300 Kutno, ul. Lelewela 7
+48 24 355 83 40
ansgk@ansgk.edu.pl

ANSGK w Kutnie wspiera międzypokoleniowe zawody pływackie.

ANSGK w Kutnie wspiera międzypokoleniowe zawody pływackie.

W kutnowskim Aquaparku odbyły się wyjątkowe zawody pływackie, których organizatorzy zaproponowali wielopokoleniowe spotkanie na pływalni. O sukcesie tego przedsięwzięcia i pomysłu na integrację pokoleń przez sport świadczyła frekwencja zawodów.

W niedzielę 24 września 2023 r. na pływalni kutnowskiego Aquaparku zebrało się liczne grono zawodników różnych kategorii wiekowych, aby zmierzyć się w zawodach pływackich. Organizatorzy zaproponowali wiele konkurencji otwartych, z czego skorzystać mogli fani pływania w każdym wieku. Na atrakcyjność zawodów wpłynęła również możliwość skompletowania drużyny składającej się z członków rodziny. Sportowa rywalizacja trwała kilka godzin i towarzyszyła jej wspaniała rodzinna atmosfera.

Organizatorami zawodów była Samorządowa Spółdzielnia Socjalna, Uczniowski Klub Sportowy „Delfinek” w Kutnie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie, Prezydent Miasta Kutna. Wydarzenie finansowane było z Lokalnego Programu Mikrograntów: Mikrogranty w Kutnie 2023 finansowanego z budżetu Miasta Kutno.

Wśród sponsorów wydarzenia znalazła się również Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie.

Foto źródło: Facebook Samorządowa Spółdzielnia Socjalna Kutno

https://www.facebook.com/profile.php?id=100078608244560

https://www.facebook.com/events/716498970315793

Skip to content