Wydział Nauk Technicznych

Aktualności, Przypięte, Wydział Nauk Technicznych

Międzynarodowa konferencja o nowoczesnych rozwiązaniach w inżynierii środowiska, geodezji i kartografii w ANSGK w Kutnie

20 czerwca 2026 r. w Akademii Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna INŻYNIERIA ŚRODOWISKA. GEODEZJA 2026 pod hasłem „Efektywność rozwiązań technicznych w inżynierii środowiska oraz geodezji i kartografii”. Wydarzenie to wpisało się w obchody jubileuszu 25-lecia kierunku geodezja i kartografia oraz 20-lecia kierunku inżynieria środowiska w kutnowskiej akademii. Konferencję otworzyły JM Rektor […]

Aktualności, Wydział Nauk Technicznych

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukowo-Techniczną – „Efektywność rozwiązań technicznych w inżynierii środowiska oraz geodezji i kartografii”

Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w KutnieWydział Nauk TechnicznychZ okazji Jubileuszu25-lecia kierunku Geodezja i Kartografiaoraz 20-lecia kierunku Inżynieria Środowiska Serdecznie zaprasza naMiędzynarodową Konferencję Naukowo-TechnicznąINŻYNIERIA ŚRODOWISKA. GEODEZJA 2026„Efektywność rozwiązań technicznych w inżynierii środowiskaoraz geodezji i kartografii” 20 czerwca (sobota) 2026 r. w sali 101 godz. 10:00 Tematyka konferencji obejmować będzie zagadnienia z zakresu branży inżynierii środowiska

Aktualności, Przypięte, Wydział Nauk Technicznych

Nowy partner technologiczny ANSGK. Studenci pracują na profesjonalnym oprogramowaniu

Akademia Nauk Stosowanych Gospodarki Krajowej w Kutnie rozszerza swoją ofertę dydaktyczną dzięki nawiązaniu strategicznej współpracy z firmą ArCADiasoft Chudzik sp.j. Dzięki temu partnerstwu studenci zyskali dostęp do profesjonalnego oprogramowania klasy BIM, które jest standardem we współczesnej inżynierii. Rynek pracy stawia przed przyszłymi inżynierami coraz wyższe wymagania, szczególnie w obszarze cyfryzacji budownictwa. Odpowiedzią kutnowskiej uczelni jest

Aktualności, Wydział Nauk Technicznych

Naukowcy ANSGK w Kijowie: Relacja z konferencji energetycznej

W dniach 3–5 grudnia 2025 r. wykładowcy naszej uczelni – dr inż. Oleksandr Priymak oraz mgr inż. Krzysztof Wołodkiewicz – reprezentowali nas podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „ENERGY, RESOURCE, ECOLOGY 2025” w Kijowie. Podczas konferencji zaprezentowano dwa referaty naukowe dotyczące optymalizacji systemów gruntowych pomp ciepła oraz modernizacji systemu HVAC w hali produkcyjnej, przygotowane we współpracy z

Przewijanie do góry
Przejdź do treści