Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

(24) 355 83 40

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych

NAJNOWSZE OPRACOWANIE WYNIKÓW ANKIET DOTYCZĄCYCH PROBLEMÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH STUDENTÓW WYŻSZEJ SZKOŁY GOSOPODARKI KRAJOWEJ W KUTNIE

OPRACOWANIE WYNIKÓW ANKIET DOTYCZĄCYCH PROBLEMÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH STUDENTÓW WYŻSZEJ SZKOŁY GOSOPODARKI KRAJOWEJ W KUTNIE

Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie informuje, że w dniu 02 stycznia 2012 roku powołane zostało Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych.

Z usług Biura mogą korzystać studenci niepełnosprawni, kandydaci na studentów, pracownicy dydaktyczni oraz pracownicy administracyjni Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej.

Aby móc skorzystać z oferowanych usług należy zgłosić się do Biura z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności lub zaświadczeniem o stanie zdrowia. Postaramy się dostosować pomoc do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferta Biura jest skierowana również do osób, które chcą zaangażować się w pomoc na rzecz osób niepełnosprawnych.

Kierownik Biura ds. Osób Niepełnosprawnych: mgr Aneta Moszczyńska.

(24) 355-83-40

bon@wsgk.com.pl.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zostać Asystentem Osoby Niepełnosprawnej o zgłoszenie się i wypełnienie stosownej ankiety. Nie wymagamy doświadczenia - wystarczą dobre chęci, przyjazne podejście, sumienność i obowiązkowość. Twoi niepełnosprawni koledzy bardzo dobrze radzą sobie na naszej Uczelni, ale może osobom, które mają problemy z dłońmi i rękoma przydałaby im się pomoc w, np. w robieniu notatek? Może Twój słabowidzący kolega potrzebuje pomocy w odczytywaniu tekstu?

Możesz pomóc przejść swoim niepełnosprawnym kolegom przez studia, a Twoja praca na rzecz osób niepełnosprawnych zostanie odnotowana jaka praca społeczna na rzecz Uczelni.

Kliknij, aby pobrać formularz zgłoszeniowy.

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych zaprasza studentów niepełnosprawnych na darmowe konsultacje psychologiczne, które będą odbywać się w soboty w godzinach 15.00 – 16.30 lub 13.30- 15.00. Prosimy o wcześniejsze umawianie terminów pod wyżej wymienione dane kontaktowe.