Biblioteka WSGK

+48 24 355 83 40
Bibliotekarz: mgr Judyta Stasiak.
biblioteka@wsgk.com.pl

Godziny pracy biblioteki:
Poniedziałek:
nieczynna (dzień biblioteczny).
Wtorek: 8:00 – 16:00.
Środa: 8:00 – 16:00.
Czwartek: 8:00 – 16:00.
Piątek: 8:00 – 16:00.
Sobota: 8:00 – 16:00.
Niedziela: nieczynna.

Jesteśmy dumni ze zbiorów naszej biblioteki WSGK, które cały czas się powiększają. Księgozbiór jest naprawdę imponujący, gdyż biblioteka została założona już 1 grudnia 1998 roku. Dzięki bogatym zasobom możemy udostępniać literaturę naukową naszym studentom, którzy dzięki temu mają lepszy dostęp do wiedzy. Kierownictwo biblioteki cały czas dba o to, by zbiory były jak najlepiej dostosowane do potrzeb studentów.

Od dnia 1 marca 2013 roku Biblioteka WSGK subskrybuje dostęp do wirtualnej czytelni IBUK LIBRA. Wejście do udostępnionych publikacji odbywa się przez przeglądarkę WWW niezależnie od posiadanego systemu operacyjnego. Zalecane jest używanie aktualnej wersji Google Chrome lub Safari. Uruchomienie programu wymaga włączonej obsługi Javascript oraz Cookies.

  1. Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl. Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Przy wykupionych pozycjach pojawia się ikonka książki (“czytaj”). Po jej naciśnięciu treść otwiera się w nowym czytniku, dającym wiele możliwości pracy z tekstem.
  2. Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece WSGK.

UWAGA: Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIbuk. Do aplikacji zalogować można się także przy użyciu konta Facebook lub Google.