Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

(24) 355 83 40

ROWEREM DO RZYMU - KLIKNIJ W TYTUŁ ABY CZYTAĆ DALEJ.

ROWEREM DO RZYMU - KLIKNIJ W TYTUŁ ABY CZYTAĆ DALEJ.

ROWEREM DO RZYMU

Nasz student Tomek, wraz z trójką przyjaciół, Mateuszem Sylwikiem i Danielem 14 września wyruszają na wspólną, rowerową wyprawę do "Wiecznego Miasta". W ciągu 14 dni pokonają ok. 1800-2000 km, przejeżdżając przez teren 9(!) europejskich krajów. Podróż rozpoczyna się w Polsce i wiedzie przez Czechy, Austrię, Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, San Marino i Watykan.

W zeszłym roku Sylwek i Mateusz zasłynęli z wyprawy do Paryża, Tomek i Daniel rowerami dojechali na ŚDM do Krakowa, wracając tym samym środkiem transportu. W tym roku łączą siły i swoją pasję podejmując to niełatwe, a pewnie czasem i szalenie trudne wyzwanie.

Przygotowania do wyprawy oraz zdjęcia i relacje LIVE z trasy przejazdu, będzie można obserwować na specjalnej stronie na FB Rowerem przez Europę "Turek - Rzym 2017" - www.facebook.com/TurRoma17.

Pokazują w ten sposób niedowiarkom że można łączyć nauke, prace, życie rodzinne i swoją pasję, niezapominając o żadnym z tych aspektów życia. Przed Nimi długa, pełna przygód, ale i niedogodności droga, dlatego trzymajmy za Nich mocno kciuki.

Zachęcamy, do aktywności na fanpage’u , tak aby wypromować tą ciekawą inicjatywę i zachęcić innych do podejmowania tego typu działań.

"POŁAMANIA KÓŁ" Panowie.

wsgk 2017-07-27 08:33