Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

(24) 355 83 40

Aktualności

NOWE PRACOWNIE.

NOWE PRACOWNIE.

Kolejna nowa pracownia komputerowa uruchomiona - nowoczesne maszyny wyposażone w najmocniejsze podzespoły zostały zakupione w tym tygodniu i już czekają na Was. Nasza Uczelnia stale się rozwija - kończymy także budowę specjalistycznej pracowni dla kieruku logistyka.

[...]

wsgk 2017-07-21 06:35

STUDIUJ PIELĘGNIARSTWO!

STUDIUJ PIELĘGNIARSTWO!

Studia pierwszego stopnia trwają 7 semestrów (3,5 roku),  prowadzone są w trybie studiów stacjonarnych. Uzyskiwany dyplom pielęgniarki/pielęgniarza wraz z suplementem uznawany jest w Unii Europejskiej. Kierunek posiada akredytację Ministra Zdrowia oraz akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Kształcenie na studiach drugiego stopnia mogą podejmować osoby, które ukończyły studia pierwszego stopnia na kierunku pielęgniarstwo.

[...]

wsgk 2017-07-20 08:30

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU ZAPRASZA!

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU ZAPRASZA!

WYDZIAŁ NAUK O ZDROWIU ZAPRASZA NA STUDIA NA KIERUNKACH:

- ratownictwo medyczne

- pielęgniarstwo I stopień

- pielęgniarstwo II stopień

TUTAJ możecie obejrzeć naszą bazę dydaktyczną.

 

[...]

wsgk 2017-07-18 08:43

STUDIOWANIE LOGISTYKI? TYLKO WSGK W KUTNIE!

STUDIOWANIE LOGISTYKI? TYLKO WSGK W KUTNIE!

12 lipca odbyło się spotkanie władz Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie z dyrektorem biura LODZistics Logistycznej Sieci Biznesowej Polski Centralnej. LODZistics to klaster zrzeszający firmy logistyczne z obszaru całego województwa łódzkiego.

Podczas spotkania Rektor Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie zapowiedziała, że uczelnia skorzysta z zaproszenia przystąpienia do klastra. Umożliwi to dostosowanie programu kształcenia do potrzeb największych firm logistycznych, a także ułatwi absolwentom WSGK znalezienie pracy po studiach.

[...]

wsgk 2017-07-14 11:53