Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie

(24) 355 83 40

Aktualności

Zapraszamy.

Zapraszamy.

Wydział Nauk o Zdrowiu zaprasza na warsztaty tematyczne.

[...]

wsgk 2018-01-19 09:25

Przerwa treningowa w AZS WSGK.

Przerwa treningowa w AZS WSGK.

Sekcja Taekowndo AZS WSGK Kutno rozpoczyna przerwę treningową. Zajęcia wznawiamy w dniu 3 stycznia 2018r. Dni, godziny i miejsce bez zmian. Więcej informacji na PROFILU SEKCJI.

[...]

wsgk 2017-12-11 07:39

Konferencja WSGK-LODZistics.

Konferencja WSGK-LODZistics.

Trwa spotkanie Rady LODZistics oraz członków LODZistics zainteresowanych współpracą w grupie EDUKACJA nt. możliwości realizacji szkoleń z dofinansowanie z EFS do 80% wartości w ramach tzw. Rejestru Usług Rozwojowych z Władzami Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie.

[...]

wsgk 2017-12-08 11:33

Biuro rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza do udziału w badaniach.

Biuro rzecznika Praw Obywatelskich zaprasza do udziału w badaniach.

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w realizacji ogólnopolskiego badania dotyczącego zjawiska nierównego traktowania w formie molestowania lub molestowania seksualnego studentek i studentów oraz doktorantek i doktorantów szkół wyższych. Badanie skierowane jest do wszystkich osób studiujących co najmniej rok - zarówno tych, którzy doświadczyli zachowań o charakterze molestowania lub molestowania seksualnego, jak i do tych, którzy nie mieli do czynienia z takimi sytuacjami. Badanie jest prowadzone przez centrum badawczo-rozwojowe PBS Sp. z o.o.

KLIKNIJ TUTAJ ABY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ.

[...]

wsgk 2017-12-06 05:40

REKRUTACJA 2018.

REKRUTACJA 2018.

JUŻ DZISIAJ POMYŚL JAKIE STUDIA WYBRAĆ!

Zapraszamy na specjalną stronę przygotowaną dla kandydatów na studia w roku 2018:

www.studia-kutno.pl

Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej w Kutnie to ciesząca się dużym prestiżem uczelnia wyższa. W zakres oferowanych kierunków studiów wchodzą m.in. europeistyka, psychologia, administracja, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, logistyka, inżynieria środowiska, geodezja i kartografia i wiele innych. Przystępne ceny czynią tę uczelnię osiągalną dla każdego zdolnego młodego człowieka, który chce zdobywać wiedzę i osiągnął już dobre wyniki w nauce.

Kadra wykwalifikowanych, doświadczonych wykładowców podchodzi z pasją do swojej pracy, dzięki czemu potrafi zaciekawić każdego studenta. Indywidualne podejście i przyjazny stosunek do studentów wyróżniają tę uczelnię spośród innych. W ofercie także szeroki wybór kierunków studiów podyplomowych, m.in. bibliotekoznawstwo, bezpieczeństwo i higiena pracy, podstawy przedsiębiorczości, informatyka dla nauczycieli, fizyka, geografia, administracja publiczna i wiele innych.

 

 

[...]

wsgk 2017-11-29 04:49